Топ

Стелаж VAYS M-1 Дуб Аппалачі, книжкова полиця на 10 комірок, ЛДСП, 72×29×178 см — для дому, офісу, дитячої або вітальні
3 399 ₴
- В наявності
- Код: M-1 Дуб Аппалачі
+380 (97) 358-11-88
- +380 (95) 460-51-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас "ДІЯ" оплата 7000 грн до року
✔️ Є оплата Пакунок малюка
✔️ Є оплата 7000 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1781 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴
