Топ продаж

Тумба приліжкова VAYS M-34 Дуб Аппалачі, навісна, з шухлядою, ЛДСП, 45х30х16 см — для спальні
1 899 ₴
- В наявності
- Код: M-34 Дуб Аппалачі
+380 (97) 358-11-88
- +380 (95) 460-51-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас "ДІЯ" оплата 7000 грн до року
✔️ Є оплата Пакунок малюка
✔️ Є оплата 7000 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Висота тумби | 16 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб Аппалачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
