Топ продаж

Стелаж VAYS M-40 Дуб Аппалачі, книжкова полиця з 10 комірками, етажерка для дому, іграшок і декору, ЛДСП, 143×29×143 см
3 199 ₴
- В наявності
- Код: M-40 Дуб Аппалачі
+380 (97) 358-11-88
- +380 (95) 460-51-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 1430 мм |
| Глибина полиці | 290 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 1424 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Ширина стелажа | 1424 мм |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1430 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Ширина шафи | 1424 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴
