Топ продаж

Стелаж VAYS M-10 Дуб Аппалачі, книжкова полиця на 8 комірок, ЛДСП, 72×29×143 см — для дому, офісу, дитячої або вітальні
2 599 ₴
- В наявності
- Код: M-10 Дуб Аппалачі
+380 (97) 358-11-88
- +380 (95) 460-51-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас "ДІЯ" оплата 7000 грн до року
✔️ Є оплата Пакунок малюка
✔️ Є оплата 7000 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1430 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Ширина шафи | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴

