Топ продаж

Шафа для одягу VAYS M-30 Дуб сонома-Білий фасад, 2 ящики, зі штангою та полицями, ЛДСП, 100×50×220 см — для спальні, вітальні,
9 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 358-11-88
- +380 (95) 460-51-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас "ДІЯ" оплата 7000 грн до року
✔️ Є оплата Пакунок малюка
✔️ Є оплата 7000 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

