Топ продаж

Шафа для одягу VAYS M-32 Дуб сонома-Білий фасад, 2 штанги та полиці, ЛДСП, 150×50×220 см — для спальні, вітальні, передпокою
12 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 358-11-88
- +380 (95) 460-51-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас "ДІЯ" оплата 7000 грн до року
✔️ Є оплата Пакунок малюка
✔️ Є оплата 7000 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2195 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1502 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 7 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 499 ₴

